«СВОБОДА» ПРИЗЫВАЕТ К «ПАСПОРТНОМУ ГЕНОЦИДУ» ДОНБАССА И КРЫМА — Пост из Facebook Виктории Шиловой

0
7

«СВОБОДА» ПРИЗЫВАЕТ К «ПАСПОРТНОМУ ГЕНОЦИДУ» ДОНБАССА И КРЫМА

Уважаемые соотечественники!
Галицкая партия «Свобода» призывает отобрать паспорта у всех жителей Донбасса и Крыма, а потом возвращать документы только тем, кого лично они будут считать патриотами. Прямой геноцид. Разве Тягнибок этого не понимает? Отлично понимает. Вопрос в другом – зачем он это делает, ведь «Свобода» действительно имеет поддержку Западной Украины и является определяющей силой в трех областных советах: Львовском, Тернопольском и Ивано-франковском.
Когда-то Тягнибок заявлял, что галицкая армия ОУН-УПА форсирует Днепр и разберется со всеми русскоговорящими и теми, кому не нравится Бандера. Что же, он сказал правду, так и случилось. Именно галицкие «патриоты» и уголовники являлись движущей силой тербатов, которые уничтожали мирное население на Донбассе, пытали и похищали беззащитных граждан. Все это прикрывалось, повторюсь, идеологией галицкого национализма. «Свобода», как бы мы к ней ни относились, является идеологической партией. «Ні жидів, ні москалів» в ней не было и не будет; это принципы самого Олега Тягнибока, которые он четко обозначил на горе Яворина: https://youtu.be/-i4gvF15BRI
Также пускай не расслабляется пропольско-проамериканская «Самопомощь» Садового, которая, судя по ее действиям, тихой сапой возвращает Галицию Польше. Два раза из гранатомета стреляли по дому Садового, и я думаю, это были подручные Олега Ярославовича.
Тягнибок понимает, что всю Украину галицкая идеология накрыть не может. Только до Збруча, возможно, еще часть Хмельнитчины и Житомирщины. Что остается делать? Остается рубить те части страны, которые не вписываются в понятие бандеровской Украины, и запугивать остальных. Методы не новы, как, впрочем, и результат, который тоже всем известен.
Вот, друзья, откуда такие заявления из уст лидера галицкой «Свободы» Олега Тягнибока. Привожу соответствующую статью укроСМИ, где можно ознакомиться с деталями:

ЧИТАТЬ:
Общий госдолг Украины в августе вырос до 76,56 млрд долларов

«Свобода» хоче відібрати у мешканців Донбасу та Криму паспорти, доки вони не доведуть свою лояльність Україні

В Києві відбувся з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Свобода», на якому головою партії було переобрано Олега Тягнибока
Це рішення було підтримано учасниками з’їзду одностайно, передає Depo.ua.
Тягнибок презентував актуальну редакцію партійної Програми захисту Українців та зазначив, що головною метою «Свободи» залишається деокупація Донбасу.
«Найперше, і найголовніше — відстояти українську державність в нерівній боротьбі з зовнішнім ворогом — московською ордою. Хочу нагадати, що ще далекого 1991 року, коли засновувалася наша організація, тодішні націонал-демократи називали москалів «братнім народом», а Росію – «стратегічним партнером». Ми ж наголошували у своїй програмі: Москва – наш ворог. Де ще ви побачите таку чітку позицію, цю правду? У програмі чи, тим паче, практиці якої партії? На жаль, більш ніде. Ні в тодішніх, ні в теперішніх політпроектів подібного не знайдете. Але, як бачите, «Свобода» як і двадцять шість років тому, так і нині чітко заявляє: Москва – не «стратегічний партнер», Москва – стратегічний ворог. Саме тому, що тоді не дослухалися до Свободи сьогодні в Україні і є війна. Саме тому, що Свободу не слухають зараз — вона триває досі», — зазначив лідер ВО «Свобода».
За його словами, зараз українська влада заграє із Росією через лицемірний «мирний план Порошенка» і так званий «мінський процес».
«Єдиний шлях для України – вимагати заміни «Нормандського формату» перемовин на «Будапештський» зі США та Великобританією. Тим більше, що сама Америка відкритим текстом, вустами своїх ключових речників заявляє про свою готовність до такої зміни. А президент Порошенко після фотосесії з Трампом виходить на прес-конференцію і вперто заявляє, що альтернативи «Мінську» немає. Хіба не ясно, що Москву не вмовляти треба, а вимагати і примушувати. З позиції сили! А одночасно з тим – нарощувати власну військову міць і вести жорстку боротьбу з п’ятою колоною всередині країни. І тоді повернення окупованих територій буде. На українських умовах та під українським прапором. Як це зробити — чітко і зрозуміло прописано в актуальній редакції Програми захисту Українців. І наше завдання ці пункти втілити у життя», — підкреслив Олег Тягнибок.
Зокрема, Програма захисту українців передбачає повну економічні блокаду захоплених Росією територій Донбасу і Криму, недопущення надання їм «особливого статусу» чи проведення будь-яких виборів до повної деокупації.
Після звільнення захоплених регіонів держава має провести повну перепаспортизацію населення, яка передбачає перевірку кожної особи на лояльність до України, наявність в неї громадянства інших держав та співпрацю з окупантами.
Усіх, хто зрадив Україну, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів мають бути позбавлені громадянства та понести кримінальну відповідальність. Також план «Свободи» щодо деокупації захоплених Росією територій передбачає захист прав переселенців, які повертаються додому.
Лідер «Свободи» додав, що зараз Україна витрачає на утримання окупованих Росією територій близько 1 млрд доларів на рік. В той час, як за міжнародними конвенціями за окуповані території має відповідати країна-окупант.
Нагадаємо, Олег Тягнибок очолив Всеукраїнське об’єднання «Свобода» у 2004 році, і з того часу є незмінним лідером партії.
(с) https://www.depo.ua/…/svoboda-hoche-vidibrati-u-meshkanciv-…
Конечно, это мои оценочные суждения, но факты их убедительно подтверждают.

ЧИТАТЬ:
Власть закроет границу для авто с еврономерами

Источник

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя